Wczasy dla rodzin
z dziećmi nad jeziorem

Imprezy integracyjne
konferencje

Obozy i kolonie
dla dzieci

Sporty wodne
kajaki

 

Naszym Gościom polecamy aktywne atrakcje: - paintball, - quady, - park linowy, - sporty wodne  -  Kontakt: wczasy.info@gmail.com     Baza rekreacyjna ośrodka przeznaczona jest na potrzeby Gości korzystających z naszej oferty wypoczynku. Nie prowadzimy ogólnodostepnej wypożyczalni sprzętu pływającego i sprzętu rekreacyjnego.            

W Ośrodku obsługujemy:

 • kolonie, obozy,  zimowiska
 • zielone szkoły, biwaki szkolne
 • obozy sportowe
 • imprezy okolicznościowe, szkoleniowe, integracyjne imprezy weekendowe,
 • grupowe imprezy  paintbollowe,
 • Grupom oferujemy 5 pawilonów wczasowych oraz 16 domków 4 i 6 os.
 • Gościom indywidualnym udostępniamy domki 4 i 6 osobowe z łazienkami ( lipiec/sierpień - wyłącznie 7 dniowe pobyty od piątku godz 14.oo do piątku godz 10.oo)  

Rezerwacje przyjmujemy i potwierdzamy mailowo:  e-mail:wczasy.info@gmail.com

 

Zewnętrzne Firmy handlowe, gastronomiczne lub organizujące atrakcje, zaproszone przez naszych Klientów przyjmujemy wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu warunków i zakresu usług świadczonych na naszym terenie.

Zaproszenia gratisowe na pobyt i aktywne atrakcje, tracą ważność z dniem 31 sierpnia.

Ze względu na obsługę kolonii, w miesiącach lipiec-sierpień nie akceptujemy psów, ze względu na bezpieczeństwo przebywających tu  dzieci.

Nie zapewniamy lodówek w domkach. Umozliwiamy korzystanie ze sprzętu chłodniczego w Barze. Domki nie posiadają telewizorów, sugerujemy korzystanie z własnego sprzętu elektrycznego jak czajniki bezprzewodowe, lodówki turystyczne. W miejscach zakwaterowania obowiązuje zakaz gotowania. 

 

Infrastruktura Ośrodka:

 • tor quadowy,  "poligon" paintballowy
 • boiska: wielofunkcyjne boisko ze sztuczną nawierzchnią, koszykówka, siatkówka, piłka nożna
 • świetlica
 • strzeżone miejsce przeznaczone do kąpieli
 • stoły pingpongowe
 • sala tv
 • ognisko i grill
 • place zabaw
 • dwie ścianki wspinaczkowe 
 • park linowy
 • stajnia rekreacyjna

Atrakcje w okolicy: Kamienne Kręgi w Odrach, Skansen Etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich, Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, Skansen parowozów w Kościerzynie, Akwedukt w Fojutowie, Szymbark - Centrum Promocji Regionu /dom stojący na "głowie"/

 • Jezioro Wielewskie (kasz. Jezoro Wielewsczé) – rynnowe jezioro polodowcowe położone w gm.Karsin, woj.pomorskie
  -Nad jego brzegiem położona jest wieś letniskowa Wiele
  -Powierzchnia jeziora ok.160 ha, maksymalna głębokość 49 m I kl. czystości, występujące ryby: Sieja, Sielawa, Okoń, Płoć, Leszcz, Węgorz, Szczupak.

 • Ukształtowanie dna jeziora, porastająca je roślinność oraz czystość wody stanowią o jego walorach, jako unikalnym miejscu do nurkowania i odkrywania świata podwodnego. Potwierdzają to uczestnicy specjalistycznych obozów dla płetwonurków, które przez wiele lat organizowała tu Stocznia Północna. Na miejscu można wykupic Karty wędkarskie - szczegóły w zakładce cennik

W Ośrodku w sezonie czynna jest stołówka oraz Bar. 

Recepcja w pełnym sezonie pracuje od 8.oo do 20.oo, od 01 września w godzinach pracy biura Firmy.

Pobyt na  "1 dobę", trwa od godz. 14.oo do godz 12.oo dnia następnego. Aby przyjechac od rana lub pozostać do popołudnia, dodatkowo płacimy za 1/2 doby tj. 50% ceny domku.

Rezerwacja na 1 dobę - Domek murowany 200 zł, Domek drewniany 250 zł, Wieżyca 300 zł.

Pobyty poniżej 3 noclegów opłacamy w całosci w ciągu 24 godz.

Zakwaterowanie w godzinach 14.oo - 20.oo  Godzinę przyjazdu poza godzinami pracy recepcji należy uzgadnić telefonicznie.

Pole namiotowe: Nie

Przyczepy campingowe: Przyczepy przyjmujemy wyłącznie na cały sezon (od 1 maja do 30 wrzesnia) W ośrodku nie dysponujemy miejscami pod namioty.

Nie zapewniamy lodówek w domkach. Umozliwiamy korzystanie ze sprzętu chłodniczego w Barze. Domki nie posiadają telewizorów, sugerujemy korzystanie z własnego sprzętu elektrycznego jak czajniki bezprzewodowe, lodówki turystyczne. W miejscach zakwaterowania obowiązuje zakaz gotowania. 

Na terenie obiektu obowiązuje zakaz palenia.

Za pobyty weekendowe /do 3 noclegów/ należy wpłacić 100% kosztów pobytu w ciągu 24 godz. Pobyty weekendowe nie podlegają zniżkom.  Nie zwracamy wpłat w przypadku rezygnacji z rezerwacji.  

W okresie od 25 czerwca do 29 sierpnia rezerwacji pobytów weekendowych dokonujemy wyłącznie w czwartki poprzedzajace dany weekend.

REZERWACJE DŁUGOTERMINOWE w sytuacjach losowych zgłoszonych na 30 dni przed terminem przyjazdu dokonujemy zwrotu zadatku w wys 50% wpłaty, na 14 dni przed tereminem przyjazdu 25% wpłaty, poniżej 14 dni zadatków nie zwracamy. Skrócenie pobytu nie powoduje zwrotu kosztów zakwaterowania. Można otrzymać zwrot pieniędzy za niewykorzystane posiłki.

REZERWACJE GRUPOWE, każda rezerwacja terminu wiąże się z potwierdzeniem finansowym w ciągu 14 dni, poprzez wpłatę na konto podane na stronie zadatku w wysokosci 10% wartości zamówienia. Przedstawiona do dyspozycji zamawiającego baza noclegowa, pozostaje bez zmian przez 21 dni. W przypadku braku bieżącej informacji o jej wykorzystaniu, po tym czasie jest wykorzystywana do bieżących rezerwacji.

W przypadku rezygnacji z pobytu wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi (zgodnie z art. 394 K.C.)

W Ośrodku obowiązuje regulamin, korzystanie z naszej oferty oznacza jego akceptację. Nie stosujemy zniżek po sezonie.

Dane do przelewu: BEAVER-Tourist SC, 83-441 Karsin, Wiele - Rogalewo 1 
MultiBank BRE Bank SA  Nr.konta 46 1140 2017 0000 4202 0616 2814 

Aby otrzymać fakturę VAT  w ciągu 7 dni od momentu dokonania wpłaty, należy podać pełne dane droga mailową lub zaznaczyć na przelewie .

Faktury za zaliczki przesyłamy drogą mailową, lub na życzenie pocztą. Faktury rozliczeniowe, po zrealizowaniu usług wydawane są w recepcji w dniu wyjazdu, lub na życzenie w dowolnym terminie w trakcie pobytu.

Dane do faktury VAT: Beaver-Tourist S.C, 83-441 Karsin, Rogalewo 1, NIP 5911634433  
Copyright by ICDR Władysławowo